(друга сесія сьомого скликання)

10.02.2017

Про    затвердження      документацій

із   землеустрою  щодо  встановлення

меж  земельної   ділянки  та   надання

в    приватну    власність    земельних

ділянок Швачко Л.І.

Керуючись п. 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України,   статтями12, 81, 121, 122, Земельного  кодексу  України, Законом  України   «Про  землеустрій», розглянувши  матеріали  технічної  документації із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  та  враховуючи  заяву громадянки  Швачко  Людмили  Інокентіївни,  сільська  рада  вирішила :

1. Затвердити  технічні  документації із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок    комунальної  власності   громадянки  Швачко  Людмили  Інокентіївни,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,  які  знаходяться  по   вул. 40-років  Перемоги, 79   с. Сергіївка  Гадяцького  району  Полтавської області.
  2.   Надати  у  власність  гр. Швачко  Людмилі  Інокентіївні для  ведення  особистого  селянського  господарства земельну  ділянку  (кадастровий  номер  5320483401: 01: 001: 0196)  площею  0,0851 га    для     ведення  особистого  селянського  господарства.
  3. Надати у  власність  гр. Швачко  Людмилі  Інокентіївні для  ведення  особистого  селянського  господарства земельну  ділянку  (кадастровий  номер  5320483401: 01: 001: 0197)  площею  0,0700 га    для     ведення  особистого  селянського  господарства.
  4. Зобов’язати громадянку Швачко  Л.І.   використовувати земельну  ділянку  у  відповідності  ст. 91  Земельного  кодексу  України.

Сільський  голова                                                                                І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного другої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  10 лютого 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про затвердження      документацій із

землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної   ділянки  та   надання  в  приватну    власність    земельних  ділянок Швачко Л.І.

Результати голосування

Лобода  Олександр  Васильович

Всього присутніх на сесії депутатів 12

Рішення    прийнято.

Голосували: за 12, проти -, утрималися -..

Голова лічильної комісії    ___________              Дичок  О.Р.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.