(друга сесія сьомого скликання)

10.02.2017

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   та передачу її в приватну власність гр. Кревсун Г.Х.

Керуючись п. 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 33, 118, 121, 125 Земельного  кодексу  України, Законом  України   «Про  землеустрій», та  розглянувши надану технічну документацію з землеустрою, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: вул. Лохвицька, 17, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, з метою передачі її в приватну власність громадянці Кревсун Г.Х., кадастровий номер земельної ділянки 5320485901:01:001:0182, загальна площа 0,2500 га.
  2. Передати у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою: вул. Лохвицька, 17, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області, загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 5320485901:01:001:0182, для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд громадянці Кревсун Ганні Харитонівні.
  3. Зобов’язати громадянку Кревсун Ганну Харитонівну провести державну реєстрацію вищезазначеної земельної ділянки та використовувати її у відповідності  ст. 91  Земельного  кодексу  України.

Сільський голова                                                                  І. Г. Лідовий