(друга сесія сьомого скликання)

10.02.2017

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  та передачі її в приватну власність гр. Михайлику О.С.

Керуючись п. 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями12, 33, 118, 121, 125 Земельного  кодексу  України, Законом  України   «Про  землеустрій» та   розглянувши надану технічну документацію з землеустрою  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с. Крамарщина Гадяцького району Полтавської області, з метою передачі її в приватну власність громадянину Михайлику О.С., кадастровий номер земельної ділянки 5320485904:04:001:0015, загальна площа 2,0000 га.
  2. Передати у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою: с. Крамарщина Гадяцького району Полтавської області, загальною площею 2,0000 га, кадастровий номер 5320485904:04:001:0015,  для  ведення особистого селянського господарства,  громадянину Михайлику Олександру Сергійовичу.
  3. Зобов’язати громадянина Михайлика Олександра Сергійовича провести державну реєстрацію вищезазначеної земельної ділянки та використовувати її у відповідності  ст. 91  Земельного  кодексу  України.

Сільський голова                                                                                                                           І. Г. Лідовий