(перша сесія восьмого скликання)

(перше пленарне засідання)

13.11.2020

Про затвердження на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради

Відповідно до частини першої статті 54- 1, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу четвертого частини першої статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розглянувши, пропозицію сільського голови Сергіївської сільської ради Лідового І.Г. та заслухавши повідомлення лічильної комісії про результати таємного голосування щодо затвердження на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити протокол №4 від 13.11.2020 року засідання лічильної комісії Сергіївської сільської ради про результати голосування щодо затвердження на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради (додається).
  2. Затвердити на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради КОРКІШКА Олексія Івановича.
  3. Контроль за виконанням цього рішення ради покласти на сільського голову Сергіївської сільської ради Лідового І.Г..

Сільський голова                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий

ПРОТОКОЛ №4

13.11.2020 року

Засідання лічильної комісії Сергіївської сільської ради

обраною депутатами Сергіївської сільської ради

на першому пленарному засіданні першої сесії восьмого скликання

від 13.11.2020 року.

Присутні:   17  новобраних депутатів

Відсутні: _4__ новообраних депутатів (Радько Вячеслав Семенович, Ілляшенко Надія Василівна, Литвин Віта Михайлівна, Литовченко Катерина Іванівна.)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

СЛУХАЛИ: Про результати таємного голосування про затвердження на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради.

До бюлетеня для таємного голосування на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради був внесений _Корішко Олексій Іванович.  Присутні на сесії сільської ради 17 депутатів. Отримали бюлетені для голосування 17 депутатів + 1 бюлетень сільський голова Сергіївської сільської ради. Проголосували 17 депутатів + 1 (голос) сільський голова Сергіївської сільської ради.

За результатами таємного голосування кандидат на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради, занесений до бюлетенів для таємного голосування, одержав таку кількість голосів:

Не голосували (згідно із ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») (Заява додається)                                                                                                           0________

Недійсних бюлетенів                                                                  0______

Вирішили: Затвердити на посаду старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Коркішка Олексія Івановича.

Голова лічильної комісії            _______________        Панова Н.В.__

Секретар лічильної комісії       ______________         Дугнист Р.П.__