(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Будівництво артезіанської свердловини для господарсько-питного водопостачання по вул. Шевченка в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на «Будівництво артезіанської свердловини для господарсько-питного водопостачання по вул. Шевченка в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на «Будівництво артезіанської свердловини для господарсько-питного водопостачання по вул. Шевченка в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області» в сумі 2235,844 тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи 1538,282 тисяч гривень, устаткування, меблі, інвентар 74,879 тисяч гривень, інші витрати 622,683 тисяч гривень, який затверджений експертним звітом ТОВ «Експертиза ЗО» від 20.10.2020 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий