(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтею 28 пунктом 3 та відповідно до пункту 12 рішення тридцять п’ятої сесія сьомого скликання «Про бюджет Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» від 19 грудня 2019 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №73 «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» від 18 вересня 2020 року. (Копія рішення виконавчого комітету №73 від 18 вересня 2020 року додається).

Сільський голова                                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

18  вересня  2020 року                                                                              № 73

Керуючись статтею 26  Закону України  « Про  місцеве самоврядування в Україні» та статтями 14, 23 Бюджетного  кодексу  України, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 19 грудня 2019 року «Про бюджет Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Додатки: 1, 3, 6 додаються).
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ виконавчого комітету сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  3. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий