(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2021 рік

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженного постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 № 724, з метою впорядкування діяльності Сергіївської сільської ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2021 рік (додається).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2021 рік на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                                                                                                                   І. Г. Лідовий

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення першої сесії (третє пленарне засідання) восьмого скликання Сергіївської сільської ради  від 13.11.2020

Вид проекту