(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про внесення змін до персонального складу постійної комісії Сергіївської сільської ради з  обстеження безхазяйних речей (майна), відумерлої спадщини

Відповідно до ст. 335 Цивільного Кодексу України,  "Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень", керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врегулювання питання щодо обліку та передачі в комунальну власність територіальної  громади Сергіївської сільської ради рухомих та нерухомих безхазяйних речей, відумерлої спадщини та спадщини за заповітом, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до персонального складу постійної комісії Сергіївської сільської ради з обстеження безхазяйних речей (майна), відумерлої спадщини та викласти в новій редакції Додаток, затверджений п. 2 рішення шістнадцятої сесії сьомого скликання «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Сергіївської сільської ради» від 07.11.2016. (Додаток в новій редакції додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Сергіївської сільської ради І.Г. Лідового.

Сільський голова                                                                                                                                                     І.Г. Лідовий

Додаток (в новій редакції) затверджений рішенням першої сесії восьмого скликання (третє пленарне засідання) Сергіївської сільської ради від 13.11.2020

до рішення Сергіївської сільської ради від 07.11.2016 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Сергіївської  сільської ради»

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД