(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про розірвання договору оренди землі з ТОВ «Вікторія Агро»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», відповідно до п. 34 Договору оренди землі від 07.11.2019 року, між Сергіївською сільською радою Гадяцького району Полтавської області та товариством із обмеженою відповідальністю «Вікторія Агро», розглянувши  клопотання ТОВ «Вікторія Агро» №118 від 16.10.2020 року щодо розірвання договору оренди землі,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Достроково розірвати договір оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Вікторія Агро» від 07.11.2019 року площею 10,8432 га кадастровий номер 5320483400:00:003:0703, речове право якого зареєстроване виконавчим комітетом Сергіївської сільської ради за №205695556, шляхом підписання додаткової  угоди.
  2. Доручити сільському голові І.Г. Лідовому підписати угоду про дострокове припинення договору оренди землі.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий