(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про припинення дії «Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 22липня 2020 р. №650, враховуючи рекомендації постійної комісії питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. У зв’язку із прийняттям «Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №650, припинити дію «Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення», затверджених рішенням 27 сесії 7 скликання від 16.04.2019 «Про передачу земельних ділянок під полезахисними лісосмугами у постійне користування СКП «Добробут».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий