(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Сергіївської територіальної громади Гадяцького району Полтавської області

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26, частини 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 117, 122 Земельного кодексу України та Указу Президента України №449/2020 від 15.10.2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Ініціювати передачу земельних ділянок орієнтовною площею 41,8117 га сільськогосподарського призначення державної форми власності у комунальну власність Сергіївської територіальної громади в межах території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, згідно додатку 1.
  2. Доручити сільському голові І.Г. Лідовому від імені Сергіївської сільської територіальної громади  звернутися з клопотанням до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про передачу цих земель у комунальну власність.
  3. Контроль за  виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий

До рішення  1 сесії 8 скликання

Сергіївської сільської ради

від 13.11.2020 року