(перша сесія восьмого скликання)

(третє пленарне засідання)

13 листопада 2020 року

Про розпорядження землями комунальної власності  припиненого КСП «Світанок»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України 2498–ІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питань колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», пунктом 21 Перехідних положень Земельного Кодексу України, а також взявши до уваги Протокол № 2 загальних зборів членів КСП «Світанок» Гадяцького району Полтавської області від 10.02.2000 року, Наказ № 1 Генерального директора ТОВ АФ «Полтава» від 23.04.2000 року та лист  № 03-3-21/147-19 Головного управління статистики у Полтавській області від 01.03.2019 року, Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Вважати землями комунальної власності територіальної громади Сергіївської сільської ради землі колишньої колективної власності колективного сільськогосподарського підприємства «Світанок» згідно державного акту на право колективної власності на землю серія ПЛ №18 від 11.06.1996, господарська діяльність якого припинена, які розташовані в адміністративних межах Сергіївської сільської ради (ОТГ) на території Розбишівського старостату.
  2. Визнати повноваження сільської ради розпоряджатися землями, які відносяться до комунальної власності Сергіївської сільської ради згідно діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий