(друга сесія восьмого скликання)

18.12. 2020

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та заслухавши начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В. Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В.Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                   І. Г. Лідовий