(друга сесія восьмого скликання)

Про затвердження проектів землеустрою із зміною призначення на землі загального користування, (громадське пасовище)

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 34, 134 Земельного кодексу України, статтями 19,50,55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши надані проекти землеустрою, заяву уповноваженого Верещаки І.М., громадян Греся В.В., Смаль М.С., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності із зміною цільового призначенням на  земельну ділянку загального користування, яка розташована за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.М., кадастровий номер земельної ділянки 5320485900:00:002:0085, загальна площа 40,5357 га.
  2. Використовувати вищезазначену земельну ділянку як громадське пасовище для випасання громадської худоби жителів с.Розбишівка.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий