(друга сесія восьмого скликання)

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33,34, 40,118, 123 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви  громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Мельхер Тамарі Іванівні, жительці

с. Новоселівка, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,25 га  за адресою: вул. Шкільна, 28 с. Новоселівка Гадяцького району Полтавської області.

1. Надати дозвіл громадянину Стогнію Павлу Олексійовичу, жителю с. Петрівка-Роменська, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,12 га розташованої в межах с. Новоселівка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл громадянину Стогнію Павлу Олексійовичу, жителю с. Петрівка-Роменська, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,5 га розташованої в межах с. Новоселівка.
  3. Надати дозвіл громадянину Котляренку Руслану Олексійовичу, жителю с. Сергіївка, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га розташованої на території Сергіївської сільської ради.

5 Надати дозвіл громадянину Гресю Віктору Васильовичу жителю с. Розбишівка, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485900:00:001:0407   площею 9,75 га, розташованої на території Сергіївської сільської ради. (Розбишівський старостат).

1. Надати дозвіл громадянці Гапон Ользі Євстафіївні, жительці с. Лучка , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,5 га розташованої в межах с.Розбишівка.
  2. Надати дозвіл громадянину Коту Борису Яковичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,21 га розташованої в межах с. Розбишівка.
  3. Надати дозвіл громадянці Пустовгар Катерині Кузьмівні, жительці с. Розбишівка , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,18 га розташованої за межами с. Розбишівка.
  4. Надати дозвіл громадянці Білаш Лідії Миколаївні, жительці с. Розбишівка , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,07 га розташованої за межами с. Розбишівка.
  5. Надати дозвіл громадянину Дугнисту Миколі Хомичу, жителю с. Качанове , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах с. Качанове.
  6. Надати дозвіл громадянину Козубу Володимиру Петровичу, жителю с. Качанове , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах ділянки з кадастровим номером 5320482600:00:001:0133 за межами населених пунктів.
  7. Надати дозвіл громадянину Чичику Івану Йосиповичу, жителю с. Качанове , на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах с. Качанове.
  8. Рекомендувати:

13.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.

13.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий