(друга сесія восьмого скликання)

Керуючись пунктом 34 статті 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,75 Земельного кодексу України, статтями 22, 55 Закону України «Про землеустрій» ,розглянувши клопотання ПрАТ «КИІВСТАР» від 26.11.2020 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ПрАТ «КИІВСТАР», на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради, яка розташована в с. Сергіївка площею 0,1296 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.( Код КВЦПЗ 13.01).
  2. Рекомендувати ПрАТ «КИІВСТАР»:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

2.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий