(друга сесія восьмого скликання)

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, 122, п. 1 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», архівними витягами рішення виконавчого комітету №2 від 30.01.1997 року Розбишівської сільської ради, розглянувши заяву громадянки Пономаренко М.В.,сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Пономаренко Марії Василівні, жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,17 га в с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області для ведення особистого селянського господарства.
  2. Рекомендувати :

2.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

2.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий