(друга сесія восьмого скликання)

Про прийняття земельних ділянок з державної власності в комунальну власність

Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,117,122 Земельного кодексу України, відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2020 №1113 «деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», наказу Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області від 26.11.2020р. №1-ОТГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти з державної власності у комунальну власність Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади в особі Сергіївської сільської ради земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 41,8117 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Сергіївської сільської ради Гадяцької району згідно акта приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 26.11.2020 р.
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити проведення державної реєстрації права власності земельних ділянок.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий