(друга сесія восьмого скликання)

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Керуючись статтею 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 22, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяви СТОВ «Лободіно» від 08.12.2020р, громадянки Лиходід Г.П. від 15.12.2020 р., сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл СТОВ «Лободіно» на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки невитребуваної земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сергіївської сільської ради за межами населеного пункту:

- пай №0052, площею 4,4289 га, кадастровий номер 320483400:00:006:0054.

1. Надати дозвіл громадянину Лиходід Ганні Миколаївні, жительці с. Лучка Липоводолинського району, Сумської області, як спадкоємцю власника земельної частки (паю) Домашенко Г.І., на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі Свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 21.11.2020 року зареєстрованого в реєстрі за №176.
  2. Рекомендувати:

3.1.Замовити у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.2.Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий