(перша сесія восьмого скликання)

третє пленарне засідання

Про передачу Петрівсько-Роменській сільській раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування

Керуючись статтею 104 Бюджетного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», сільська ради ВИРІШИЛА:

1. Передати Петрівсько-Роменській сільській раді субвенцію в розмірі затвердженому у бюджеті Сергіївської сільської територіальної громади   на 2021 рік, на утримання об’єктів спільного користування:

- Петрівсько-Роменської місцевої пожежної охорони;

- Фонду підтримки  підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради.

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договори з Петрівсько-Роменською сільскою радою у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий