(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року

Керуючись пунктом 9 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт сільського голови Лідового І.Г. про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 01січня 2020 року по 31 грудня 2020 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови  за період з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року прийняти до відому (звіт додається).

Сільський   голова                                                                                                                                                            І. Г. Лідовий