(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенка А.О.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік та погодження фінансових планів СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2021 рік, з метою контролю за веденням фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенка А.О.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік взяти до відома (додається).
  2. Погодити фінансовий план СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2021 рік.
  3. Директору СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенко А.І.) забезпечити:

3.1. виконання фінансового плану СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2021 рік,

3.2. виплату заробітної плати проводити в установлені терміни,

3.3. впровадження жорсткого контролю за економією паливно-енергетичних ресурсів, енергоносіїв, скорочення адміністративних витрат,

3.4. раціональне використання комунального майна, переданого в господарське відання та ресурсів, які знаходяться в постійному користуванні,

3.5. недопущення дебіторської та кредиторської заборгованості на підприємстві,

3.6. збільшення обсягів робіт на замовлення суб’єктів господарювання,

3.7. своєчасне надання до фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради звітності про виконання фінансового плану з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності та із зазначенням причин суттєвих відхилень фактичних показників від планових за окремими факторами за звітні квартали поточного року – до 10 квітня 2021 року, до 10 липня 2021 року, до 10 жовтня 2021 року та до 10 січня 2022 року, за звітний рік і IV квартал поточного року.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишити за фінансовим відділом виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.).

Сільський голова                                                                                                                                                І.Г. Лідовий