(третя сесія восьмого скликання)

12 лютого 2021 року

Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2021 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М. про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2020 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Благоустрій» на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи програми «Благоустрій» на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Придбання качелі (балансир)

3,700

2.

Поточний ремонт, облаштування дитячого майданчика

20,000

3.

Придбання дитячого майданчика с. Сергіївка (центральний парк)

56,310

4.

Придбання колясочної Розбишівський ДНЗ «Перлинка»

9,331

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий