(третя сесія восьмого скликання)

12 лютого 2021 року

Про  надання одноразової

матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2021 рік, рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2021 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2021 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жителю села Сергіївка Гадяцького району гр. Ботвині Олександру Володимировичу 06.02.1960 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на його лікування.
  2. Надати жительці села Розбишівка Гадяцького району гр. Мандриці Ганні Петрівні 01.06.1961 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на її лікування.
  3. Надати жительці села Сергіївка Гадяцького району гр. Вертелецькій Тетяні Петрівні 28.05.1967 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 12 (дванадцять) тисячі гривень на лікування її сина Вертелецького Богдана Юрійовича 08.10.2015 р.н., який має статус дитини з інвалідністю.
  4. Надати жителю села Сергіївка Гадяцького району гр. Шелудьку Василю Сергійовичу 02.08.1940 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу для часткового відшкодування збитків, яку він зазнав після пожежі в його домогосподарстві 17.12.2020 року у розмірі 2 (дві) тисячі гривень.
  5. Відмовити жителю села Розбишівка Гадяцького району гр. Данілейку Анатолію Андрійовичу 27.07.1962 року народження в отриманні одноразової адресної матеріальної допомоги відповідно до його заяви.
  6. Відмовити жительці села Калинівщина Гадяцького району гр. Олефіренко Катерині Федорівні 28.02.1941 року народження в отриманні одноразової адресної матеріальної допомоги відповідно до її заяви.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий