(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 121, 122, п.1 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», Рішенням Гадяцького районного суду Полтавської області від 11.02.2019 року по цивільній справі 3526/36/19, архівним витягом із рішення виконавчого комітету №13 від 28.0.1997 року Розбишівської сільської ради, розглянувши заяви громадян ,сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Чуренко Ларисі Олександрівні, жительці с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 4,66 га за межами с. Лободине Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі Рішення Гадяцького районного суду від 11.02.2019 року.
  2. Надати дозвіл громадянці Пономаренко Валентині Михайлівні, жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: пров. Молодіжний, 4, с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  3. Надати дозвіл громадянці Пономаренко Валентині Михайлівні, жительці с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га на території Сергіївської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.
  4. Рекомендувати :

4.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

4.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий