(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про взяття під охорону лісових насаджень на території Качанівського старостинського округу

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 189 Земельного  кодексу України, статтею 86, 89 Лісового кодексу України, з метою збереження і охорони лісових насаджень, що не перебувають у користуванні лісогосподарських підприємств, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Доручити спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» здійснювати заходи із охорони і захисту лісових насаджень, що не передані в користування лісогосподарським підприємствам на території Качанівського старостинського округу орієнтовною загальною площею 225,2 га, крім насаджень, що перебувають у користуванні агентства місцевих доріг у Полтавській області - 2,95 га та у користуванні ДП «ДГ «Нектар» - 51.8845 га.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий