(третя сесія восьмого скликання)

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 38 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» №2498-VIII від 10.07.2018 р., Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету міністрів України від 23.05.2012 року «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», відповідно до рішення першої сесії (третє пленарне засідання) восьмого скликання Сергіївської сільської ради «Про розпорядження землями комунальної власності припиненого КСП «Світанок» від 13.11.2020 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в с. Сергіївка вул. Центральна, 30, орієнтовною площею 1,5 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.(центральний тік).
  2. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами села Сергіївка орієнтовною площею 16,8 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (МТФ №1).
  3. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в с. Сергіївка орієнтовною площею 7,0 га землями запасу сільської ради (МТФ №2).
  4. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 7,0 га землями запасу сільської ради (МТФ №1).
  5. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 1,0 га землями запасу сільської ради (птахоферма).
  6. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 2,0 га землями запасу сільської ради (тракторна бригада №2).
  7. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором , яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 12,0 га землями запасу сільської ради (МТФ №2).
  8. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 2,3 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (тік бригади №3).
  9. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за межами с. Розбишівка орієнтовною площею 2,1 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (автопарк).
  10. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в межах с. Крамарщина орієнтовною площею 7,6 га землями запасу сільської ради (теличкова ферма).
  11. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована за адресою с. Розбишівка вул. Першотравнева 28б орієнтовною площею 1,9 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кормокухня).

12 Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в межах с. Качанове орієнтовною площею 8,86 га землями запасу сільської ради (ферма).

1. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в межах с. Качанове орієнтовною площею 0,95 га землями запасу сільської ради (тік).
  2. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в межах с. Качанове орієнтовною площею 2,15 га землями запасу сільської ради (автотракторний парк).
  3. Провести інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради під господарським двором, яка розташована в межах с. Качанове орієнтовною площею 0,5 га землями запасу сільської ради (їдальня).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий