(третя сесія восьмого скликання)

Про оприлюднення інформації про

об’єкт оренди

У відповідності до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 03.10.2019 р.,постановою КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 р. №483 та на виконання рішення Сергіївської сільської ради від 18.12.2020 року « Про врегулювання питань оренди майна Сергіївської територіальної громади», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відділу земельних відносин, комунального майна виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Галь В.І.) розпочати підготовку об’єктів, включених до переліку першого та другого типу для передачі в оренду.

1. Відповідальній особі Галь В.І. оприлюднити в ЕТС та на офіційному сайті Сергіївської сільської ради затверджені переліки об’єктів оренди.
  2. Затвердити істотні умови оренди згідно додатку 1 до рішення.
  3. Спеціалісту І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я.Д. забезпечити оприлюднення цього рішення в установленому законодавством порядку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішенням  3 сесії 8 скликання

Сергіївської сільської ради

від 12.02.2021 року

Сергіївської сільської ради

про передачу в оренду через аукціон

нерухомого майна, що включене до Переліку першого типу

Назва аукціону

Оренда нерухомого майна – Нежитлова будівля (колишня  олійниця ), загальною площею 148,1кв.м., розташована за адресою: Полтавська область, с. Сергіївка вул.. Центральна, буд.63а

Повне найменування орендодавця

Сергіївська сільська рада

код ЄДРПОУ      21051094

Адреса орендодавця

37332, Полтавська обл.,Гадяцький район, вул. Центральна, буд. 9.

Повне найменування балансоутримувача

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради

код ЄДРПОУ      41066102

Адреса балансоутримувача

37332, Полтавська обл.,Гадяцький район, вул. Центральна, буд. 9.

Назва об'єкта оренди

Тип переліку

Перелік першого типу

Залишкова балансова вартість об’єкта оренди, грн. станом на 31.01.2021

38794,04 грн.

Первісна балансова вартість об’єкта оренди, грн. станом на 01.01.2021

43043,00 грн.

Тип об’єкта

нерухоме майно

Місцезнаходження об’єкта

с. Сергіївка вул.. Центральна, буд.63а

Загальна площа об’єкта, кв. м

Корисна площа об’єкта, кв. м

Характеристика об’єкта оренди

Інвентарний номер будівлі (олійниці) 1013115, загальною площею 148,1 кв. м., одноповерхова будівля

Рік побудови 1980

Фундамент піщанобитний

Стіни - черепашник

Покрівля – шифер

Перекриття – дерево

Підлога – цементна стяжка

Поверховий план об’єкта та фотографічне зображення майна

додається

Дата та номер рішення орендодавця про включення до Переліку першого типу

Рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2020

Технічний стан об'єкта оренди та інформація про сплату комунальних послуг

Технічний стан об'єкта оренди

незадовільний, потребує капітального ремонту

Інформація про наявність окремих особових рахунків на об’єкт оренди, відкритих постачальниками комунальних послуг

окремі особові рахунки відсутні

Порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг

орендар відшкодовує вартість спожитих комунальних послуг (електропостачання, теплопостачання)

Чи приєднаний об'єкт оренди до електромережі?

ні

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

10 роки

Графік використання

стандартний

Стартова орендна плата (перший аукціон) без урахування ПДВ – для електронного аукціону, грн..

Згідно Методики  розрахунку орендної  плати ФДМУ

5819,11 (15%) склади, інше.

Стартова орендна плата без урахування ПДВ – для електронного аукціону із зниженням стартової ціни, грн

5819,11 грн.

Стартова орендна плата без урахування ПДВ – для електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій, грн

5819,11 грн.

Цільове призначення об’єкта оренди:

17- розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність по заготівлі та переробці плодоовочевої продукції

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди

До складу орендної плати не входить (комунальні послуги, послуги з управління об'єктом нерухомості, витрат на утримання

прибудинкової території та місць загального користування, вартість послуг з ремонту і

технічного обслуговування інженерного обладнання та внутрішньобудинкових мереж, ремонту будівлі, у т. ч.: покрівлі, фасаду, вивіз сміття тощо).

Письмова згода на передачу майна в суборенду відповідно до п.169

майно передається в оренду без  права на передачу в суборенду

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Інша додаткова інформація

Чи зобов’язаний орендар компенсувати витрати, пов’язані з проведенням підготовки об’єкта до торгів

так

Сума компенсації витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки, грн..