(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 52 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 року № 1134 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь», з метою забезпечення раціонального використання та охорони земель, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на земельній ділянці сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5320483400:00:002:0047площею 17,9491 га.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий