(п’ята сесія восьмого скликання)

29.04.2021

Про погодження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва (сільського будинку культури по вулиці Клубна в селі Качанове)

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва (сільського будинку культури по вулиці Клубна в селі Качанове), сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва (сільського будинку культури по вулиці Клубна в селі Качанове).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий