(сьома сесія восьмого скликання)

02.07.2021

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтею 28 пунктом 3 та відповідно до рішення другої сесії восьмого скликання від 18 грудня 2020 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік», сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №63 від 18 червня 2021 року «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік», №59 від 24 травня 2021 року «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік». (Копії рішень виконавчого комітету №63 від 18 червня 2021 року та №59 від 24 травня2021 року додаються).

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий