(сьома сесія восьмого скликання)

02 липня  2021 року

Про внесення змін до Програми організації харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2021 році

Відповідно  до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Постанову Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»; Постанову Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та заслухавши начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програму організації харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2021 році затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи Програму організації харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2021 році наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Продукти харчування (2230)  ЗОШ

40,000

2.

Продукти харчування (2230) ДНЗ

60,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий