(восьма сесія восьмого скликання)

11 серпня 2021 року

Про затвердження Програми «Пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на серпень-грудень 2021 рік

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами), статтею 91 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення державних гарантій соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на серпень-грудень 2021 року (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я. Д. оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                        І.Г. Лідовий

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням восьмої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 11 серпня 2021 року

ПРОГРАМА

на СЕРПЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2021 рік

с. Сергіївка 2021

1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами), окремим категоріям громадян надано право на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів.

Прогнозована кількість отримувачів пільги у 2021 році І, ІІ, ІІІ категорій осіб, які мають статус учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та осіб, які мають статус потерпілих від ЧАЕС– 22 особи. Зазначена категорія громадян має право відповідно до діючого законодавства скористатися пільгами на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів.

1. МЕТА ПРОГРАМИ

Метою програми є забезпечення потреби населення, які мають  статус учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС чи постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи безкоштовними ліками за рецептами лікарів.

1. ОБГРУНТУВАННЯ

Виконання Програми  у 2021 році забезпечить осіб, які мають потребу у ліках та довгостроковому лікуванні і мають статус учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС чи постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи безоплатним придбанням ліків за рецептами лікарів.

Фінансування Програми в сумі 6,000 тис. грн. здійснюватиметься за рахунок коштів з місцевого бюджету. Очікувана кількість одержувачів безоплатних ліків за рецептами лікарів – 22.

1. РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Забезпечення пільгами з безоплатного придбанням ліків за рецептами лікарів осіб з числа учасників постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасників  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорій Сергіївської  територіальної громади у 2021 році.

ПАСПОРТ

ПРОГРАМИ «пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

на СЕРПЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2021 рік

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

2

Підстава для прийняття Програми

Стаття 91 Бюджетного кодексу України (зізмінами); Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

3

Розробники Програми

Відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

4

Співрозробники Програми

ЦНСП Сергіївської сільської ради

5

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, ЦНСП Сергіївської сільської ради

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, депутати Сергіївської сільської ради, ЦНСП Сергіївської сільської ради.

7

Номер і назва операційної цілі Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року, якій відповідає Програма

1.1. Універсальна система соціального захисту населення та безпечні умови життя

8