(восьма сесія восьмого скликання)

11.08.2021

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 89, 118, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги архівний витяг із рішення виконавчого комітету Розбишівської сільської Ради народних депутатів Гадяцького району Полтавської області від 27.12.1996 року №63 та розглянувши заяву громадянина Пономаренка П.М., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Пономаренку Петру Миколайовичу жителю с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Сумська, 67 с. Розбишівка Миргородського району (колишній Гадяцький район) Полтавської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Рекомендувати :

2.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

1. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий