(дев’ята сесія восьмого скликання)

10 вересня  2021 року

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік»

Відповідно до статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Сергіївське» та його фінансової підтримки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

1.

Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)

90 000,00

2.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям), (3210):

- придбання глибинного насоса для свердловини

16 100,00

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий