(дев’ята сесія восьмого скликання)

10 вересня 2021 року

Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2021рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М. про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Благоустрій» на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи програми «Благоустрій» на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Послуги по вивезенню твердих побутових відходів КП «Сервіс» бюджет Петрівсько-Роменської сільської територіальної громади

160 000,00

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий