(дев’ята сесія восьмого скликання)

Про перейменування закладів освіти Сергіївської сільської ради

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 34, 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою упорядкування мережі та приведення назв закладів освіти до вимог законодавства, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести громадські обговорення з питання перейменування з 01 вересня 2022 року

1.1. Загальноосвітніх навчальних закладів:

Качанівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради на Качанівську гімназію Сергіївської сільської ради Полтавської області;

Сергіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради на Сергіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради Полтавської області.

1.2. Дошкільних навчальних закладів:

Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Сергіївської сільської ради на заклад дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради;

Дошкільний навчальний заклад  «Перлинка» Сергіївської сільської ради на заклад дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради;

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Сергіївської сільської ради на заклад дошкільної освіти «Ромашка» Сергіївської сільської ради.

1. Директорам закладів освіти розробити відповідно до вимог чинного законодавства України статути закладів освіти.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий