(дев’ята сесія восьмого скликання)

10.09.2021

Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок ПАТ «Укрнафта»

Керуючись п. 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 65, 66, частиною 24 Перехідних положень  Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання ПАТ «Укрнафта» в особі структурного підрозділу Качанівський газопереробний завод від 30.07.2021 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Публічному акціонерному товариству «Укрнафта» в особі структурного підрозділу Качанівський газопереробний завод на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради, яка розташована за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Миргородського (колишнього Гадяцького) району Полтавської області орієнтовною площею 2,9 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦП 11.04) яка перебуває у постійному користуванні Качанівського газопереробного заводу на підставі Державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-ПЛ №001558 від 10.02.1995 року (розміщення факельної площадки Глинсько-Розбишівського виробництва).
  2. Надати дозвіл Публічному акціонерному товариству «Укрнафта» в особі структурного підрозділу Качанівський газопереробний завод на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки комунальної власності Сергіївської сільської ради, яка розташована за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Миргородського (колишнього Гадяцького) району Полтавської області орієнтовною площею 5,28 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦП 11.04) яка перебуває у постійному користуванні Качанівського газопереробного заводу на підставі Державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-ПЛ №001559 від 21.03.1995 року (розміщення парку нестабільного бензину Глинсько-Розбишівського виробництва).
  3. Рекомендувати :

3.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦП 11.04).

3.2. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                               І.Г. Лідовий