(одинадцята сесія восьмого скликання)

05 листопада 2021 року

Про внесення змін до комплексної Програми «Турбота» на 2021 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постанова КМУ від 31.01.07. № 99 «Про затвердження порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або осіб, яка зобов’язалася поховати померлого», з метою подальшого соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення Сергіївської ТГ, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми «Турбота» на 2021 рік затвердженої рішенням другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи комплексної Програми «Турбота» на 2021 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Інші виплати населенню (2730)

20 000,00

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий