(одинадцята сесія восьмого скликання)

05 листопада 2021 року

Про внесення змін до Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги» на 2021 рік

Відповідно до п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», та заслухавши директора КО Центру надання соціальних послуг Сергіївської сільської ради Москаленко О.І., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Компенсація фізичними особам, які надають соціальні послуги» на 2021 рік затвердженої рішенням сьомої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 02 липня 2021 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми «Компенсація фізичними особам, які надають соціальні послуги» на 2021 рік наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Інші виплати населенню (2730)

15 000,00

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий