(одинадцята сесія восьмого скликання)

05.11.2021

Керуючись статтями 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Сімейного кодексу України, Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у додаток 2 до рішення п’ятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 29.04.2021 «Про утворення Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» та викласти його у новій редакції (Додаток 2 в новій редакції додається) .

2. Вважати Додаток 2 (в старій редакції) рішення п’ятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 29.04.2021 «Про утворення Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради» таким, що втратив свою чинність з 05.11.2021 року.

1. Дане рішення набирає свою чинність з часу його прийняття.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий

Додаток 2

до рішення 5-ї сесії Сергіївської сільської ради 8 скликання від 29.04.2021 (зі змінами внесеними Рішенням 11-ї сесії Сергіївської сільської ради 8 скликання від 05.11.2021

СКЛАД

Ілляшенко

Надія Василівна

-

Секретар сільської ради, голова ради;

Дичок

Олег Романович

-

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови ради;

Храпаль

Валентина Іванівна

-

начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, секретар ради.

Члени ради:

Івко

Світлана Олександрівна

-

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради;

Пасько

Андрій Олександрович

-

поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Миргородського РВП (за згодою);

Ковальова

Катерина Олексіївна

завідувач Сергіївської АЗПСМ, лікар ЗПСМ(за згодою);

Москаленко

Олександра Іванівна

-

директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради (за згодою);

Богуславець

Людмила Вікторівна

-

директор Комунального установи «Центр культури та дозвілля» Сергіївської сільської ради (за згодою);

Литвиновська

Людмила Іванівна

-

юрист виконавчого комітету Сергіївської сільської  ради;

Ілляшенко

Антоніна Григорівна

-

заступник директора з навчально-виховної роботи Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради (за згодою).

Сергіївської сільської ради                                                            Н.В. Ілляшенко