(одинадцята сесія восьмого скликання)

05 листопада 2021 року

Про  надання одноразової

матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2021 рік, рішення другої сесії восьмого скликання від 18.12.2021 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2021 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відмовити жительці села Розбишівка Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Мандриці Ріммі Сергіївні 30.09.1992 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  2. Відмовити жительці села Розбишівка Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Кочубей Олександрі Сергіївні 17.02.1981 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  3. Надати жительці села Сергіївка Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Коваль Катерині Степанівні 11.04.1951 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на її лікування.
  4. Надати жителю села Розбишівка Миргородського (Гадяцького) району гр. Обломею Івану Андрійовичу 16.02.1954 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на його лікування.
  5. Надати жителю села Розбишівка Миргородського (Гадяцького) району гр. Жепці Григорію Івановичу 26.03.1956 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на його лікування.
  6. Надати жительці села Розбишівка Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Кудіновій Вірі Григорівні 25.04.1967 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 3 (три) тисячі гривень на її лікування.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                                 І. Г. Лідовий