(одинадцята сесія восьмого скликання)

05.11.2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії орієнтовною площею 0,0060 га

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши клопотання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» №14-02-07/1743 від 18.10.2019 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії орієнтовною площею 0,0060 га із земель комунальної власності в межах с. Новоселівка Миргородського району Полтавської області.
  2. Рекомендувати заявнику:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії орієнтовною площею 0,0060 га

2.2. Подати виготовлений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий