(п’ята сесія сьомого скликання)

17 травня 2017 року

Про внесення змін до Програми

оздоровлення та відпочинок дітей Сергіївської сільської ради   на 2017рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  Івко С.О. про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинок дітей Сергіївської сільської ради на  2017  рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми оздоровлення та відпочинок дітей Сергіївської сільської ради на 2017  рік затвердженої рішенням четвертої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 07 квітня  2017 року, а саме: додати в пункті «Зміст заходів сільської програми оздоровлення та відпочинок дітей Сергіївської сільської ради  на 2017 рік» пункт 1 в наступній редакції:

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування (тис.грн)

Облас-ний бюджет

Місцевий бюджет

Батьківські та спонсорські кошти

1

Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги (придбання путівок в ДОТ)

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради

15,000

50,000

65,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий