(одинадцята сесія восьмого скликання)

05.11.2021

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 83, 122, Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Класифікатором видів цільового призначення земельних ділянок затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 821 від 28.07.2021, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Верещаці Леоніду Миколайовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер5320485900:00:001:0446 площею 7.4712 га зі зміною цільового призначення у землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код КВЦП 01.01).
  2. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3 Подати проєкт  землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий