(одинадцята сесія восьмого скликання)

05.11.2021

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33,36, 83, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання громадян, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Шугаю Івану Григоровичу, жителю с. Качанове, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,50 га розташованої в межах с. Качанове Миргородського району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл громадянину Кладову Андрію Віталійовичу, жителю с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,70 гав межах с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.
  3. Надати дозвіл громадянину Лободі Сергію Сергійовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 1,50 га розташованої на території Сергіївської сільської ради за межами с. Крамарщина.
  4. Надати дозвіл громадянці Кобзій Валентині Яківні, жительці с. Вирішальне, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,40 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах с. Вирішальне.
  5. Надати дозвіл громадянці Куценко Марії Михайлівні, жительці м. Гадяч, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,15 га розташованої за адресою вул. Роміна, 17 с. Новоселівка Миргородського району Полтавської області.
  6. Надати дозвіл громадянці Заколодяжній Катерині Михайлівні, жительці с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 2,00 га розташованої за межами с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.
  7. Надати дозвіл громадянину Лободі Едуарду Валерійовичу, жителю с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 2,00 га розташованої в межах с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.
  8. Надати дозвіл громадянину Данілейку Анатолію Андрійовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 2,00 га розташованої в межах с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області.
  9. Надати дозвіл громадянину Бельмасу Василю Михайловичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 1,15 га розташованої в межах кадастрового номера 5320485900:00:001:0445.
  10. Надати дозвіл громадянці Смаль Марині Сергіївні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,90 га розташованої в межах с. Крамарщина Миргородського району Полтавської області.
  11. Надати дозвіл громадянці Пономаренко Ганні Іванівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,25 га розташованої в межах с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області.
  12. Надати дозвіл громадянину Пономаренку Олексію Юхимовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,70 га розташованої в межах с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області.
  13. Надати дозвіл громадянину Діденку Юрію Володимировичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,32 га розташованої в межах с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області.
  14. Надати дозвіл громадянці Пономаренко Валентині Михайлівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,40 га розташованої в межах с. Розбишівка Миргородського району Полтавської області.
  15. Рекомендувати громадянам:

15.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15.2. Подати розроблений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий