(п’ята сесія сьомого скликання)

17 травня 2017 року

Про внесення змін до Плану економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району на 2017 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  та заслухавши  сільського голову Лідового І.Г про внесення змін до Плану економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району на 2017, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району на 2017 рік затвердженої рішенням першої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2017 року а саме: в Додатку №1 «Орієнтований фінансовий план» на 2017 рік додати пункти в наступній редакції:

№ п\п

Завдання та заходи Програми економічного і соціального розвитку Сергіївської сільської ради на 2017 рік

Термін викона-ння

Джерела фінансування

Державний бюд-жет, тис. грн.

Обласний бюд-жет, тис. грн.

Місцевий бюд-жет,тис. грн.

1

Реконструкція системи опалення Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Центральна, 18 в с.Розбишівка Гадяцького району Ролтавської області

2017 р

659,881

2

Капітальний ремонт та впровадження  енергозберігаючих заходів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів по пров.Шкільний, 3 в с.Сергіївка Гадяцького району Полтавської області

667,204

3

Капітальний ремонт та впровадження заходів Качанівської ЗОШ І-ІІ ступенів по вул.Клубна, 2 в с.Качанове Гадяцького району Полтавської області

346,865

4.

472,941

5.

Проведення геодезичних топографічних робіт по виготовленню карт 1:2000. Виготовлення генеральних планів населених пунктів населених пунктів з зонуванням і огрунтуваннямдодаткових територій у межах населених пунктів сіл Сергіївка, Розбишівка, Качанове.

686,000

6.

Придбання електрокардіографа 12 канальний ECG1201 ФАПу с.Качанове Гадяцького району Полтавської області

45,000

7.

Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт  ФАП з впровадження енергозберігаючих заходів  в с.Качанове по вул.Перемоги, 3а Гадяцького району Полтавської області.

16,455

8.

Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок під артезіанську свердловину с.Розбишівка.

3,500

9.

Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул.Центральна, вул.Спортивна, вул.Лугова, вул.Гагаріна в с.Сергіївка Гадяцького району Полтавської області з використанням  LED технологій.

237,394

10

Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях в с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області.

209,419

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий