(п’ята сесія сьомого скликання)

17 травня 2017 року

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в  сільській місцевості на 2017 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника  фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г. про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2017 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2017 рік затвердженої рішенням першої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2016 року, а саме: пункт «Зміст заходів сільської програми розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2017 рік» викласти в наступній редакції:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн..

1.

Матеріальне забезпечення виїздних матчів сільської футбольної команди в чемпіонаті району

2017 р.

2,300

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий