(дванадцята сесія восьмого скликання)

03.12.2021

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власниці земельної частки (паю) громадянці Ктітор К.С., на території Сергіївської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянки Ктітор Катерини Степанівни, жительки м. Харків, технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області виготовлену ФОП Лаврішко В.І. земельної ділянки з кадастровим номером 5320483400:00:001:0223 площею 2,4383 га.
  2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,4383 га, кадастровий номер 5320483400:00:001:0223 на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, громадянці Ктітор Катерині Степанівні на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 07.10.2021 року, зареєстрованого в реєстрі за № 2106.
  3. Рекомендувати громадянці Ктітор Катерині Степанівні зареєструвати речове право (право власності) на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав та використовувати її відповідно ст.91 Земельного кодексу України.

Сільський  голова                                                                                     І.Г. Лідовий