(дванадцята сесія восьмого скликання)

03.12.2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 34, 36, 123 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Фенько Людмили Анатоліївни, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Фенько Людмилі Анатоліївні, жительці с. Качанове, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва в оренду площею 0,60 га розташованої на території Сергіївської сільської ради в межах с. Дачне.
  2. Рекомендувати громадянціу Фенько Л.А.:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.2. Подати проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий